«Укрсудпром поддержал «АСРЗ»

«Укрсудпром поддержал «АСРЗ»

Ассоциация судостроителей и судоремонтников Украины «Укрсудпром» отреагировала на ситуацию, сложившуюся вокруг мариупольского «Азовского судоремонтного завода». Президент Ассоциации Виктор Лисицкий направил в адрес Премьер-министра Владимира Гройсмана письмо следующего содержания:

Шановний Володимире Борисовичу!

Корабели змушені звернутися до Вас із благанням приділити особливу увагу зверненню Маріупольського «Азовського судноремонтного заводу» (ТОВ «СРЗ»), повний текст котрого із конче необхідними коментарями розміщено на посиланні http://sudostroy.com/asrz-i-sudba-1000-chelovek.html.

Просимо приділити особливу увагу, що цей завод, котрий знаходиться де- факто у прифронтовій зоні забезпечив за 2016 рік нарощування обсягів виробництва за майже у 6 (шість!) разів – до майже 126 млн. грн. Це трудовий подвиг!

 Корабели із великим патріотичним задоволенням зустріли Вашу заяву про недопустимість тиску на підприємця, що створює національний продукт. Крім того, ми абсолютно згодні із Вами що такі чиновники фактично є класовими ворогами. Ми також згодні із Вашою вимогою що голови міст і адміністрацій мають повідомляти про такі випадки.

Переконливо просимо підтримати корабелів Маріуполя.

Віктор Лисицький
Президент Асоціації суднобудівників України «Укрсудпром»,
Державний службовець України 1-го рангу

Укрсудпром — в поддержку АСРЗ

Читайте журнал «Судостроение и судоремонт» в Facebook и Twitter, а также на канале Telegram

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *